4 kerken, samen 1 gemeente

Kerkdiensten

Hieronder vindt u de kerkdiensten van de komende weken.

 
18-feb   09:30   Uniekerk   ds. C. A. Schoonenberg-Lems   Begin 40-dagen tijd  
18-feb   09:30   Nieuwe Kerk   ds. A.C. Verweij     
18-feb   09:30   Noorderkerk   ds. J.H. Meijer     
18-feb   10:00   De Brug   ds. H. Zeeman   1e Lijdenszondag  
18-feb   10:00   De Kiem   Robert Wietse de Jong   Jongerendienst rise & Shine  
18-feb   10:00   Dorpskerk   ds. A.L. de Kwaadsteniet   m.m.v. koor Reveil  
18-feb   10:00   Kerkkring "De Bron"   Gré Ket     
18-feb   10:30   De Kreek   ds. P.A.A. Nauta   1e zondag 40 dagentijd  
18-feb   19:00   Dorpskerk   mevr. ds. E. Dibbets-v.d. Roest, Schipluiden     
 
25-feb   09:30   Nieuwe Kerk   ds. A.L. de Kwaadsteniet     
25-feb   09:30   Noorderkerk   ds. H. Zeeman     
25-feb   09:30   Uniekerk   mw. L. Kromhout, Leidschendam     
25-feb   10:00   Dorpskerk   ds. W. Koerselman      
25-feb   10:00   De Brug   ds. C.P.M. Verrips   2e lijdenszondag  
25-feb   10:00   De Kiem   René Bosman    Voorbededienst  
25-feb   10:30   De Kreek   ds. P.A.A. Nauta   2e lijdenszondag  
25-feb   19:00   Dorpskerk   ds. A.L. de Kwaadsteniet     
 
4-maa   09:30   Nieuwe Kerk   geen dienst   Wisseling van ambtsdragers in de Dorpskerk  
4-maa   09:30   Noorderkerk   ds. C.P.M. Verrips     
4-maa   09:30   Uniekerk   ds. C.A. Schoonenberg-Lems     
4-maa   10:00   De Kiem   Gerard Lock     
4-maa   10:00   Dorpskerk   ds. A.C. Verweij   afscheid/bevest.ambtsdragers  
4-maa   10:00   Kerkkring "De Bron"   Arianne Pongers     
4-maa   10:00   De Brug   ds. J.H. Meijer   3e lijdenszondag   
4-maa   10:30   De Kreek   dhr L. Solleveld, `s-Gravenzande   3e Lijdenszondag  
4-maa   19:00   Dorpskerk   ds. G. van Velzen      
 
11-maa   09:30   Noorderkerk   ds. J.H. Meijer     
11-maa   09:30   Uniekerk   ds. C.A. Schoonenberg-Lems     
11-maa   09:30   Nieuwe Kerk   ds. A.C. Verweij     
11-maa   10:00   De Brug   ds. C.P.M. Verrips   4e lijdenszondag  
11-maa   10:00   De Kiem   Noortje Gooskens     
11-maa   10:00   Dorpskerk   ds. A.L. de Kwaadsteniet   jeugddienst m.m.v. de muziekgroep  
11-maa   10:30   De Kreek   ds. L. den Breejen, Delft   4e Lijdenszondag  
11-maa   19:00   Dorpskerk   ds. A.C. Verweij     
 
14-maa   10:00   De Kiem   Judith de Mik     
14-maa   19:30   Dorpskerk   ds. A.C. Verweij   Bidstond  
14-maa   19:30   Noorderkerk   ds. H. Zeeman     
 
18-maa   09:30   Nieuwe Kerk   ds. A.L. de Kwaadsteniet     
18-maa   09:30   Noorderkerk   ds. C.P.M. Verrips     
18-maa   09:30   Uniekerk   dhr. P. Stegenga     
18-maa   10:00   De Brug   ds. J.C. Buurmeester, Vlaardingen   5e lijdenszondag  
18-maa   10:00   De Kiem   Dineke van der Meer      
18-maa   10:00   Dorpskerk   ds. A.J.Molenaar      
18-maa   10:00   Kerkkring "De Bron"   Linne van Spronsen     
18-maa   10:30   De Kreek   ds. W. van Haften, `s-Gravenzande   5e Lijdenszondag  
18-maa   19:00   Dorpskerk   ds. A.L. de Kwaadsteniet     
18-maa   19:00   De Brug   ds. H. Zeeman   Taizé  
 
25-maa   09:30   Nieuwe Kerk   ds. A.L. de Kwaadsteniet   Palmzondag  
25-maa   09:30   Noorderkerk   ds. J.H. Meijer     
25-maa   09:30   Uniekerk   ds. C.A. Schoonenberg-Lems   Palmzondag  
25-maa   10:00   De Brug   ds. H. Zeeman   Palmzondag  
25-maa   10:00   De Kiem   ds. C.P.M. Verrips   Belijdenis  
25-maa   10:00   Dorpskerk   ds. A.C. Verweij   kinder/gezinsdienst  
25-maa   10:30   De Kreek   ds. P.A.A. Nauta   Palmzondag  
25-maa   19:00   Dorpskerk   ds. P. de Jong      
 
26-maa   19:30   Uniekerk      Avondgebed  
 
27-maa   19:30   Uniekerk      Avondgebed  
 
28-maa   19:30   Uniekerk      Avondgebed  
 
29-maa   19:30   Noorderkerk   ds. C.P.M. Verrips   Heilig Avondmaal  
 
30-maa   09:30   Nieuwe Kerk   ds. A.C. Verweij    Goede Vrijdag: H.A.  
30-maa   09:30   Uniekerk   ds. C.A. Schoonenberg-Lems   Goede Vrijdag Heilig Avondmaal  
30-maa   10:00   De Brug   ds. C.P.M. Verrips   Goede Vrijdag H.A.  
30-maa   10:00   De Kiem   ds. H. Zeeman   Avondmaal goede vrijdag  
30-maa   10:00   Dorpskerk   ds. A.C. Verweij   Goede Vrijdag H.A.  
30-maa   10:30   De Kreek   ds. P.A.A. Nauta   14.30 uur H.A. Goede Vrijdag  
30-maa   19:00   De Brug   ds. C.P.M. Verrips   Goede Vrijdag H.A.  
30-maa   19:30   Dorpskerk   ds. A.L. de Kwaadsteniet   Voortz. H.A.  
 
31-maa   21:00   Noorderkerk   ds. J.H. Meijer   Paaswake