4 kerken, samen 1 gemeente

Verslag Ouderenmiddag

Verslag Ouderenmiddag

Op 12 september jl. hebben wij als voorbereidingsgroep met 45 ouderen uit onze gemeente een heel gezellige boottocht gemaakt met de Nieuwe Gantel. We verzamelden of bij De Brug of aan de Poelkade waar de boot ging aanmeren.

Alle voorbereidingen qua vervoer waren getroffen. Na het checken van de lijst of iedereen aanwezig was, vertrokken we rond tien over drie richting Naaldwijk. We voeren de mooie vaarroute door Naaldwijk en Honselersdijk en via de Gantel langs Monster weer terug naar onze opstapplaats. De schipper vertelde onderweg het een en ander, maar doordat er veel Westlanders aan boord waren, werd zijn verhaal regelmatig overstemd door eigen verhalen en herkenningspunten.  Ook kwamen er muzikaal wat bekende liedjes langs die spontaan werden meegezongen. Na de koffie en thee met een heerlijke wafel kreeg men frisdrank of een wijntje aangeboden (het advocaatje deze keer niet!). Dit werd aangekleed met lekkere wraps. Westlandse tomaatjes en komkommers sierden de tafels. Als laatste ronde kwamen er rijkgevulde belegde broodjes langs en pannenkoeken. Alles was door ons team zelf gemaakt en dat werd enorm gewaardeerd. Enkelen van ons team hebben zelfs hun plaats op de boot afgestaan aan een oudere zodat ook alle mensen van de reservelijst mee konden genieten van deze tocht. Kortom, wij als team, maar ik denk dat ik ook namens de ouderen spreek, kijken terug op een heel geslaagde middag.

Namens ons team, Elly Knoppert