4 kerken, samen 1 gemeente

Actie kerkbalans 2023

Actie kerkbalans 2023

Het thema van de actie is ook dit jaar weer: “Geef vandaag voor de kerk van morgen”  

In de week van 15 t/m 21 januari ontvangt een brief met het verzoek om bij te dragen. Net als voor een huishouden is een gezonde financiële situatie belangrijk voor de kerk. Daarom vragen we aan al onze gemeenteleden elk jaar om een bijdrage. Dit heet de Actie Kerkbalans. Het is een vrijwillige bijdrage, maar we kunnen niet zonder! De inkomsten uit de actie Kerkbalans vormen de financiële basis voor onze kerk van waaruit we vele activiteiten kunnen blijven organiseren. We hopen dan ook dat we weer op u mogen rekenen. Dankzij uw bijdrage kunnen we onze belangrijke taken blijven vervullen en nieuwe plannen maken. De Actie Kerkbalans zal worden ingeluid door het luiden van de kerkklokken op zaterdag 14 januari op 13.00 uur.

 

Wilt u meer weten over de Actie Kerkbalans 2023 scan dan de QR code hieronder met de camera of QR scanner op uw telefoon en tik op uw scherm. Er opent zich dan een filmpje met geluid in uw browser op uw telefoon. U kunt ook naar onze website gaan (www.pgsgravenzande.nl) waar u alles over de Actie Kerkbalans, inclusief het filmpje, kunt vinden.